Portal - Piwniczna - Zdrój
polski Strona główna / Księga gości
    
angielski
  Pokoje do wynajęcia  
  Domowa kuchnia  
  Księga gości  
  Galeria zdjęć  
  Kontakt  
  Widokówki  
Księga gości
         

Zapraszamy Państwa do podzielenia się z nami uwagami na temat pobytu w naszym gospodarstwie. Z góry dziękujemy !

                              Autor:   Jola, Zbyszek, Danka i Jurek
E-mail autora:
Miejscowość:
Knurów
Data wpisu:
2017-09-02    22:37:09
Strona www autora:
Wpis:
Podziękowania dla Państwa Lucyny i Andrzeja Kucz za wspaniałą gościnę, smaczne i różnorodne posiłki, za okazane ciepło, życzliwość i uśmiech.
Te kilka dni spędzonych w "Gazdówce" zachęciły nas do powrotu tutaj. Polecamy wszystkim to miejsce poszukującym ciszy, spokoju i dobrego jedzenia przygotowanego przez Panią Lucynkę i Pana Andrzeja oraz wspaniałych widoków.
                              Autor:   Warszawski Klub Górski im.prof.Walerego Goetla
E-mail autora:
wkg-pttk@o2.pl
Miejscowość:
Warszawa
Data wpisu:
2017-06-18    20:40:28
Strona www autora:
www.wkggoetel.fora.pl
Wpis:
Spędziliśmy 5 dni w "Naszej Gazdówce" od 9 do 14 czerwca 2017 r. u Państwa Kuczów. Wspaniałe miejsce na noclegi , wypoczynek i wypady w góry. Spokój, cisza i z dala od głównej drogi. Dzięki życzliwej i opiekuńczej Rodzinie Naszych Gospodarzy, czuliśmy się wszyscy (5 osób) jak we własnym domu. Czyściutkie, schludne pokoje z łazienkami. Smaczne posiłki w większości z własnych produktów - mleko, sery, jaja i pstrągi z własnej hodowli. Najbardziej smakowały nam domowe zupy z dużą ilością świeżego koperku. Wszystko podane na czas, chociaż w gospodarstwie jest dużo pracy. Dodatkową atrakcją jest źródło "Hanna" znajdujące się powyżej ostatnich zabudowań w lewej stromej skarpie potoku Izwór, będącego dopływem Wierchomlanki, Właśnie tutaj w "Naszej Gazdówce" skupiliśmy się nad przygotowaniem dużej imprezy Klubowej na następny rok. Zarząd Warszawskiego Klubu Górskiego im. prof. Walerego Goetla w podziękowaniu za gościnę przyznał Dyplom Uznania dla Ekologicznego Gospodarstwa Agroturystycznego "Nasza Gazdówka". Wrócimy tu z pewnością większą grupą.
                              Autor:   Tomasz
E-mail autora:
tomasz.horos@gmail.com
Miejscowość:
Koczargi
Data wpisu:
2017-02-22    21:22:40
Strona www autora:
Wpis:
Wspaniali gospodarze tego domu, ofiarują Wam nie tylko gościnność, czyste pokoje, domową kuchnię, ale i rodzinną atmosferę, pełną ciepła, serdeczności i troski o to, aby Wasz wypoczynek był niezapomniany. Przyjedziecie raz, to wrócicie na pewno. My to już wiemy, dlatego też Wam to podpowiemy. Tomek z córką Julką.
                              Autor:   Michał
E-mail autora:
michsliw@gmail.com
Miejscowość:
Gdańsk
Data wpisu:
2017-01-05    12:39:39
Strona www autora:
Wpis:
Nie ma lepszego miejsca na spędzenie zimowego urlopu niż u Państwa Lucyny i Andrzeja. To najbardziej serdeczni i pomocni gospodarze jakich udało mi się poznać na południu, mogę to miejsce polecić każdemu z całego serca. Kwatery bardzo przyjemne, w domu panuje miła i ciepła atmosfera - po prostu miód malina ! Bardzo dobra lokalizacja, blisko sklepu i stoku, będziemy tu bywać częściej :)
                              Autor:   Kuba z rodziną
E-mail autora:
yaqubk@poczta.onet.pl
Miejscowość:
Sopot
Data wpisu:
2016-09-04    22:14:55
Strona www autora:
Wpis:
Spędziliśmy niezapomniane 2 tygodnie u państwa Kucz. Miejsce jest wprost wymarzone na rodzinny wypoczynek: blisko do wielu szlaków/wyciągów górskich, ładne jasne pokoje, wyśmienite jedzenie i podwórko pełne atrakcji dla całej rodziny. Trzeba też wspomnieć o gospodarzach, bo to oni czynią to miejsce niezwykłym. Dziękujemy za wspaniałe wakacje!!!
                              Autor:   Rysiek,Krysia Eva,Tomek i Adelka
E-mail autora:
edward52@o2.pl
Miejscowość:
Świdnik
Data wpisu:
2016-08-29    15:04:22
Strona www autora:
Wpis:
Zdrowe,górskie powietrze,cisza i kojąca oczy zieleń.Rano,zamiast budzika,pobudkę ogłasza kogut.Przemili gospodarze,dbają o wszystkich jak o rodzinę.Do tego ,wszystkie wygody i wspaniała ,domowa,kuchnia.Super warunki do wypoczynku.Byliśmy tu przez kilka dni z dziećmi i maleńką wnusią.Wrócimy za rok.
                              Autor:   Kuba, Ala, Adam i Leon
E-mail autora:
Miejscowość:
Kraków
Data wpisu:
2016-08-06    11:40:33
Strona www autora:
Wpis:
Dziękujemy za wspaniały urlop!!!
Pani Lucyna i Pan Andrzej to wspaniali gospodarze, bardzo życzliwi i sympatyczni. Okolica piękna, dom bardzo zadbany, czyściutki. Kuchnia rewelacyjna, domowe jedzonko. Miejsce na urlop super zarówno dla dorosłych jaki i dla dzieci. Bardzo dziękujemy za gościnę całej rodzinie Kuczów, na pewno jeszcze do Was wrócimy :-)
                              Autor:   Wycieczka Szkolna
E-mail autora:
Miejscowość:
Jasło
Data wpisu:
2016-05-26    12:22:08
Strona www autora:
Wpis:
Serdecznie polecam na wycieczki szkolne :)
Miła atmosfera, dobre jedzonko :)
W zaciszu, piękne widoki :D
                              Autor:   Tomasz , Nina , Bartosz , Waligórscy
E-mail autora:
waligorskitomasz@gmail.com
Miejscowość:
Marki
Data wpisu:
2016-02-14    08:29:31
Strona www autora:
Wpis:
Teraz już wiem na pewno , jeżeli w Polskie góry to tylko do Państwa Lucyny i Andrzeja Kuczów .Byłem w tym roku po raz pierwszy i jestem zachwycony milą atmosferą w gazdówce , wspaniałym domowym jedzeniem i piękną okolicą ,blisko do stoku narciarskiego na którym nie ma kolejek do wyciągów i na którym może pojeździć każdy od zawodowca do uczącego się dziecka . Szczerze polecam każdemu
                              Autor:   Jagoda, Dominika i Krzysiek Jakubowscy
E-mail autora:
Miejscowość:
Kraków
Data wpisu:
2016-02-12    13:53:22
Strona www autora:
Wpis:
Byłam z córką u Państwa Kuczów po raz pierwszy i na pewno tam wrócę :) Jedzenie pyszne, atmosfera jak w domu, gospodarze bardzo serdeczni. Córka do dziś wspomina małe pieski, a w szczególności Perełkę, która skradła nasze serca. Wrócimy tu na pewno! Serdeczne pozdrowienia dla Lucynki i Andrzeja - do Was chce się wracać :)
Znalezione wpisy: 1 [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ]  
© Wszelkie prawa zastrzezone     INTERAKTYWNA POLSKA
Webmaster: Kucz